Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Jak wyjść z długów?

Jak wyjść z długów?

Z powodu epidemii koronawirusa wiele firm mogło utracić płynność finansową, będzie to dotyczyło przykładowo firm z branży gastronomicznej, w tym wypadku niektórzy właściciele firm mogą mieć problem ze spłatami różnego rodzaju rat.

Oczywiście może być to przykładowo rata leasingowa za samochód dostawczy, czy też różnego rodzaju maszyny i urządzenia które potrzebne są przykładowo w kuchni. W przypadku braku wpłat bank gdzie otrzymaliśmy kredyt będzie chciał odzyskać swoje należności, może być to droga sądowa czy też windykacyjna i komornicza.

Jak wyjść z długów?

Pomoc kancelarii antywindykacyjnej

Jeżeli zalegamy z płatnościami powinniśmy podjąć dialog z bankiem, z całą pewnością nie powinniśmy unikać kontaktu. Na niektórych stronach internetowych czy też forach możemy znaleźć informacje aby przykładowo nie odbierać przesyłek, listów poleconych od banków czy też firm zajmujących się ściąganiem wierzytelności, jednak dużo lepiej będzie podjąć dialog. W tym przypadku możemy przedstawić możliwość spłat należności w innym terminie, lub też chwilowego zamrożenia spłat na pewien okres czasu. Z pewnością jeżeli posiadamy dobrą historię kredytową często będziemy mogli dojść do porozumienie z placówką finansową.

Obecnie możemy liczyć na pomoc różnych kancelarii antywindykacyjnych, pracują tam prawnicy którzy doskonale znają prawo, wiedzą jak analizować różnego rodzaju umowy kredytowe. Będą mogli przykładowo przeanalizować naszą umowę, poszukać zapisu który mogłyby mówić o możliwości odroczenia, dodatkowo firmy te mogą w naszym imieniu negocjować z bankiem. Można w ten sposób przykładowo osiągnąć niższe raty kredytowe, natomiast całość spłaty rozłożyć na większą ilość rat. Będzie to oczywiście bardzo pomocne dla wielu przedsiębiorców którzy mogą mieć problemy finansowe.

Tego rodzaju usługi znajdziemy na stronie kancelaria-antywindykacyjna.com, warto zapoznać się z możliwościami jakie daje wynajęcie firmy, z pewnością wielu przedsiębiorców nie wie w jaki sposób rozpocząć negocjacje z bankiem, jakie argumenty przedstawić aby dojść do korzystnego porozumienia. W tym przypadku specjaliści którzy posiadają doświadczenie w tych sprawach z pewnością mogą pozwolić nam uniknąć windykacji, załatwić sprawę poza sądem.

Mirek Wrona

Comments are closed.
https://awesome-design.pl - projektowanie stron i aplikacji mobilnych.