Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Jasne płytki kamieniopodobne

Jasne płytki kamieniopodobne

Osoby, które urządzają łazienkę, powinny pamiętać, że największy wpływ na kolorystykę będą miały płytki, które położymy na podłodze oraz na ścianach.

W zależności od stylu, aranżacji, którą chcemy uzyskać, możemy wybierać spośród wielu różnych kolorów, faktur płytek. Dobrym pomysłem, jeżeli chcemy stworzyć elegancką, stylową łazienkę, może być wybranie płytek imitujących kamień naturalny.

Jasne płytki kamieniopodobne

Płytki Pietra Blue doskonale naśladują jasny marmury w odcieniu niebieskim

Bardzo ciekawą serię płytek przygotowała firma Tubądzin, jest to kolekcja Pietra Blue, płytki wykonane z gresu szkliwionego, które doskonale sprawdzają się w kuchniach oraz łazienkach, zarówno na podłodze, jak również na ścianie. Jest to gres rektyfikowany, oznacza to, że płytki zostały docięte, dzięki czemu tworzą one kąt 90 stopni pomiędzy bokami. Dodatkowo posiadają równe brzegi, dzięki temu fuga może być zminimalizowana, wpływa to bardzo pozytywnie na ostateczny wygląd pomieszczenia. Płytki Pietra Blue imitują jasny marmur, na którym znajdziemy charakterystyczne dla kamienia żyłki, kolor niebieski pięknie zdobi każdą łazienkę, dlatego jest to chętnie wybierana kolorystyka.

Płytki Pietra Blue możemy wybrać w różnych rozmiarach, od dużych 60×120 cm po mniejsze 80×80 cm oraz 60×60 cm. Daje to możliwość wybrania odpowiedniej ilości płytek dla powierzchni ściany czy też podłogi w naszej łazience. Płytki z gresu to bardzo dobry wybór ze względu na trwałość, są to modele wytrzymałe. Obecnie gres często stosuje się na ścianie zamiast płytek ceramicznych, zatem możemy ułożyć je na wszystkich powierzchniach. Płytki gresowe Pietra Blue mogą także posłużyć jako ozdoba na zewnątrz, bardzo dobrze sprawdzą się na balkonach oraz tarasach. Gres jest mrozoodporny, posiada bardzo dobre właściwości jeżeli chodzi o odporność na nacisk, więc zastosowanie go na zewnątrz będzie bardzo dobrym pomysłem.

Płytki Pietra Blue firmy Tubądzin dostępne są w sklepie internetowym https://e-plytki.eu/pl/c/Pietra-Blue/8128. Można dobrać różne rozmiary, są to płytki gatunek pierwszy, rektyfikowane, które z pewnością bardzo dobrze sprawdzą się, jeżeli chcemy uzyskać powierzchnię elegancką oraz jasną.

Mirek Wrona

Comments are closed.
http://awesome-design.pl - projektowanie stron i aplikacji mobilnych.