Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Koszulki dla służb mundurowych

Koszulki dla służb mundurowych

Służby mundurowe w okresie letnim noszą nieco inną odzież niż w pozostałych okresach, w tym przypadku obecnie policjanci czy też strażacy noszą wygodne koszulki.

Warto zwrócić uwagę iż teraz części jest to odzież termoaktywna, dzięki czemu ciepło odprowadzane jest właściwie na zewnątrz, z pewnością daje to dużo większą wygodę. Warto zwrócić uwagę iż niektóre patrole policji spędzają wiele godzin także na słońcu, dlatego też wysokiej jakości odzież jest w tym przypadku bardzo wskazana.

Koszulki dla służb mundurowych

Koszulki termoaktywne dla policji

Umundurowanie policyjne posiada charakterystyczny granatowy kolor, są to spodnie koszulki czy też bluzy oraz nakrycie głowy z białymi napisami policja, w przypadku koszulek znajdziemy napisy z przodu, na rękawach oraz także duży napis na plecach. Dzięki temu policjant na służbie jest dobrze rozpoznawalny, obecnie tego rodzaju koszulki można zakupić w internecie, z pewnością funkcjonariusze którzy posiadają na stanie koszulki które nie są dobrze dopasowane jeżeli chodzi o rozmiar mogą zaopatrzyć się w bardziej odpowiadające im modele.

W przypadku kiedy kupujemy koszulki w internecie powinniśmy zwrócić uwagę na rozmiar, nie zawsze oznaczenie L czy XL będzie takie samo dla różnych firm, różnych producentów odzieży. Z pewnością w sklepach internetowych znajdziemy specjalne tabele rozmiarów dzięki temu będziemy mogli sprawdzić jakie wymiary posiada oferowana koszulka przez dany sklep, dzięki czemu będziemy mogli wybrać rozmiar który najlepiej odpowiada.

Z pewnością w przypadku umundurowania policji typowa jest koszulka polo policja, z pewnością jest to odzież wygodna ale także posiadająca wiele zalet. Chodzi tutaj o materiał termoaktywny który pozwala na lepszą wymianę temperatury na zewnątrz, dzięki czemu wielogodzinna służba z pewnością będzie mniej męcząca. Oczywiście oprócz materiału powinniśmy zwrócić także uwagę na wykończenie, ilość szwów, nici powinny być wytrzymałe tak aby koszulka była trwała i pozwoliła na użytkowanie przez dłuższy okres czasu.

Mirek Wrona

Comments are closed.
http://awesome-design.pl - projektowanie stron i aplikacji mobilnych.