Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Śledź ten wspaniały artykuł o WordPress, aby Ci pomóc

Śledź ten wspaniały artykuł o WordPress, aby Ci pomóc

Myślałeś o założeniu bloga, ale czujesz, że jesteś na to zbyt zaawansowany technologicznie? Cóż, nie bój się, bo trafiłeś we właściwe miejsce.

Poniższy artykuł wskaże Ci najważniejsze rzeczy, które powinieneś wiedzieć pracując z najpopularniejszym systemem zarządzania treścią – WordPressem.Dzięki WordPress masz wiele możliwości wyboru motywów, dzięki czemu możesz mieć naprawdę dobrze wyglądający blog. Poświęć dużo czasu na przejrzenie wszystkich swoich wyborów, aby wybrać ten, który pasuje do Twojego stylu i tematu. Aby uzyskać naprawdę wyjątkowy motyw, wybierz motyw premium. To naprawdę pomoże Twojemu blogowi wyróżnić się z tłumu.Poświęć trochę czasu na zapoznanie się ze wszystkimi narzędziami i opcjami WordPressa. Na przykład przycisk o nazwie zlew kuchenny zapewnia wiele opcji formatowania i importowania postów. Istnieje również kilka świetnych opcji w opcjach ekranu. Zobaczysz wiele elementów formatowania pod Twoją kontrolą.Wykorzystaj Alt i Tytuł. Dzięki temu możesz dodawać tekst do swoich postów. Takie obszary dają szansę na dodanie dodatkowych fraz SEO i pokazują widzom, którzy nie włączyli obrazów, aby zobaczyć, czego im brakuje.Utwórz sekcję tylko dla członków w swojej witrynie, aby była bardziej ekskluzywna dla osób, które codziennie odwiedzają Twoją witrynę. To pozwoli im aktywnie uczestniczyć w dyskusjach z innymi członkami, którzy mają ten sam poziom intensywności. To rozwinie solidną więź między najlepszymi użytkownikami.Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z WordPressa, upewnij się, że Twój pasek boczny jest prosty. Śledź ten wspaniały artykuł o WordPress, aby Ci pomóc

Upewnij się, że zawiera tylko to, co niezbędne.

Twoi goście nie powinni przedzierać się przez mnóstwo reklam i banerów, aby znaleźć linki, które chcą kliknąć. Spróbuj usunąć elementy z Wygląd i widżety, które nie wnoszą niczego do Twojej sprawy lub działalności.Jeśli nie dostosowałeś swojego paska bocznego WordPress, może on być zaśmiecony bezużytecznymi elementami, które tylko wprowadzają w błąd czytelników. Twój pasek boczny powinien zawierać tylko rzeczy, które faktycznie chcesz, aby użytkownicy kliknęli. Przejdź do opcji Wygląd i widżety, aby edytować wygląd paska bocznego i usunąć z niego wszystko, co w rzeczywistości nie przynosi bezpośrednich korzyści Tobie lub odwiedzającym.Zachęć użytkowników do udostępniania Twojej witryny znajomym, rodzinie i bliskim w najlepszych serwisach społecznościowych. Twitter i Facebook to najbardziej optymalne witryny, które przychodzą mi do głowy, ponieważ mogą dotrzeć do milionów różnych osób. Aby to ułatwić, można użyć wtyczki do udostępniania społecznościowego.Obrazy sprawiają, że Twój blog wygląda pięknie; jednak obrazy mogą również pomóc Twojej witrynie uzyskać wyższą pozycję w wyszukiwarkach. Jednym z najprostszych sposobów na to jest dodanie słów kluczowych do tagu tytułu i tagów alternatywnych. Oba te tagi powinny zawierać precyzyjne słowa kluczowe, aby odpowiednio uszeregować witrynę.Jeśli chcesz, aby post pozostał na górze strony, nie musisz już ustawiać jego daty w przyszłości. Zamiast tego przejdź do posta i kliknij Edytuj w sekcji Widoczność. Wybierz opcję, dzięki której post będzie przyklejony i ciesz się!Jeśli prześlesz zmiany do swojej witryny WordPress, ale wygląda na to, że nie zostały wprowadzone, spróbuj odświeżyć dane z czystej pamięci podręcznej. Przytrzymaj shift podczas klikania ikony ponownego ładowania w przeglądarce lub jednocześnie przytrzymaj shift-ctrl-r. Dzięki temu uzyskasz czystą wersję witryny, którą należy zaktualizować.Artykuł, który właśnie przeczytałeś, zawierał wiele bardzo cennych informacji na temat korzystania z WordPressa podczas tworzenia bloga. Mam nadzieję, że nauczyłeś się z tego wystarczająco dużo, że teraz czujesz się wystarczająco mocny, aby wyjść ze swojej strefy komfortu i zająć się WordPressem. Weź wiedzę, którą masz teraz i pozwól swojej kreatywności płynąć.

Mirek Wrona

Comments are closed.
http://awesome-design.pl - projektowanie stron i aplikacji mobilnych.