Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Smoczki Bibs

Smoczki Bibs

Duńskie smoczki Bibs cieszą się ogromną popularnością. Coraz więcej rodziców wybiera je dla swoich pociech. Nic dziwnego, produkty te mają wiele funkcji oraz zalet. W ofercie sklepu można dostać smoczki w różnych wersjach kolorystycznych. Dla dziewczynki idealne będą te w kolorze różowym czy też czerwonym, natomiast dla chłopca warto wybrać produkt niebieski, biały lub czarny.

Fantastycznej jakości smoczki
Smoczki, które zostały wyprodukowane przez firmę Bibs są dość minimalistyczne. Jest to duża zaleta, ponieważ nie zawierają zbędnych dodatków, które mogą przeszkadzać maluchowi. Smoczek uspokajający z interaktywną końcówką do ssania z kauczuku naturalnego będzie wygodny i komfortowy. Dziecko będzie zadowolonego z takiego produktu. Można to dostrzec po tym jakie będzie spokojne. Warto również wspomnieć o tym, że tego typu smoczki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Do produkcji wykorzystano organiczny kauczuk. Materiał ten jest nie tylko solidny, ale również niesamowicie wytrzymały. Dzięki czemu posłuży dziecku na długo.
Smoczki BIBS są dość miękkie oraz estetyczne.

Smoczki dla dziecka
Podczas korzystania ze smoczków dziecko czuje się tak, jakby ssało pierś matki. Z pewnością jest to ogromna zaleta, ponieważ dzięki temu maluch jest spokojniejszy i czuje się tak, jakby był w ramionach swojej ukochanej rodzicielki.
Smoczki uspokajające to doskonałe rozwiązanie dla malucha, który budzi się w nocy. Osłonka została wyprofilowana tak, aby nie stykała się z ustami malucha. Właśnie dlatego nie powstaną żadne krostki oraz zaczerwienienia. Dla dziecka problemy skórne mogą być niebezpieczne. Warto więc zadbać o odpowiednią pielęgnację oraz kupić produkty, które będą wykonane z wysokiej jakości materiałów. Słonki, które znajdują się na smoczku posiadają dziurki, więc dziecko może oddychać spokojnie. A rodzic nie musi się martwić, czy z jego córką lub synem jest wszystko w porządku. To bardzo ważne, szczególnie gdy dziecko ma kilka miesięcy musi być pod dobrą opieką. Każdy z elementów smoczka został zaprojektowany przy współpracy z neonantologami – co z całą pewnością jest ogromną zaletą.

Odpowiedni smoczek dla dziecka
Firma Bibs produkuje produkty, które są w stanie uspokoić nawet najbardziej wymagające dziecko. Warto również wspomnieć o tym, że wszystkie smoczki są w stu procentach bezpieczne i nie są wykonane z chemicznych materiałów. Dla rodzica jest to bardzo ważne. Produkt nie zawiera BPA 0% oraz PVC 0%. Bardzo mało dzieci jest uczulonych na kauczuk, więc smoczki wykonuje się właśnie z tego materiału. Produkt jest naturalny i nie zawiera chemikaliów, dzięki czemu dziecko się bezpieczne. Przed pierwszym użyciem trzeba umyć smoczek gorącą wodą. Jest to bardzo ważne, ponieważ trzeba go oczyścić z ewentualnych bakterii.

Jak widać, smoczki uspokajające od firmy Bibs mają naprawdę wiele lat. Dostępne są na przykład w sklepach internetowych, kosztują niewiele, więc każdy rodzic może sobie pozwolić na tak fantastyczny zakup dla swojego, ukochanego malucha.

Mirek Wrona

Comments are closed.
http://awesome-design.pl - projektowanie stron i aplikacji mobilnych.