Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Dlaczego konstrukcja namiotu ekspresowego V3 jest tak niezwykła?

Dlaczego konstrukcja namiotu ekspresowego V3 jest tak niezwykła?

To jak ważna w dzisiejszych czasach jest reklama oferowanych produktów chyba wie każdy, któż by miał kupować towary, o których istnieniu nie mamy zielonego pojęcia? Dlatego też największe firmy na świecie tak dużo pieniędzy inwestują w reklamę swoich produktów.

Jedną z wielu form promowania swoich towarów są między innymi różnego rodzaju targi, gdzie każdy producent na swoim stoisku wystawia najnowsze produkcje w zakresie swojej branży. Od razu mogą nam się skojarzyć typowe namioty reklamowe, które oprócz tego, że chronią dane stoisko przed różnymi warunkami atmosferycznymi – jednocześnie stanowią same w sobie reklamę dzięki nadrukowanej reklamie na powierzchni górnej. Dlaczego jednak namiot ekspresowy V3 zasługuje na tak duże uwagę z naszej strony? Ponieważ jest to kwintesencja inżynierii na największym poziomie.
Namiot ekspresowy V3 jest przede wszystkim lekki i wytrzymały. Producent Vitarbi chwali się przede wszystkim czasem składania i rozkładania takiego namiotu. Dlaczego konstrukcja namiotu ekspresowego V3 jest tak niezwykła?

Nastawienie kawy zajmuje nam maksymalnie jedną minutę, rozłożenie namiotu ekspresowego V3 zajmuje wprawnej osobie około trzydziestu sekund.

Dlatego też, gdy jedna osoba będzie rozkładała namiot ekspresowy, druga będzie mogła zrobić dwie kawy. Nogi tego namiotu są wykonane w obrysie sześciokątnym, o średnicy 5 centymetrów, natomiast grubość samego aluminium to 2 milimetry. Łączniki poszczególnych elementów namioty są wykonane z polikarbonu, specjalnego materiału odpornego na siły działające w różnych kierunkach. Szable są specjalnie wzmacniane wewnątrz, a ich łączenia są dodatkowo wykonane z odpornego materiału, który zwiększa sztywność konstrukcji. Sama konstrukcja jest blokowana dzięki sprężynowemu systemowi. Natomiast podstawa nóżki samego namiotu jest oparta na trójkątnym profilu kilkukrotnie zwiększającym stabilność samej konstrukcji. Jeśli potrzebujesz odpowiednio na targach, Namioty reklamowe VITABRI znajdziesz na ich stronie internetowej, na której znajdziesz więcej szczegółów i informacji.

Mirek Wrona

Comments are closed.
https://awesome-design.pl - projektowanie stron i aplikacji mobilnych.