Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Jak wyglądają kalendarze spiralowane?

Jak wyglądają kalendarze spiralowane?

Wiedzieliście o istnieniu kalendarza jawajskiego czy tuwijskiego? Ja też nie.

Jednak jeżeli ktoś właśnie takim kalendarzem się posługuje szykując odpowiedni projekt może zamówić go w postaci kalendarza ściennego. Idealnym produktem do tego będą kalendarze ścienne spiralowane, gdzie na 12 stronach lub kartach można nadrukować niemal wszystko. Umownie jednak rachubą czasu dla większości z nas jest kalendarz gregoriański. Jego formułę do przygotowania projektu pod kalendarz ścienny znajdziesz bez problemu w Internecie. Pozostanie kwestia opracowania graficznego dla poszczególnych miesięcy. Projekt kalendarza ściennego spiralowanego to często są zdjęcia odpowiednie swoim klimatem do aktualnego miesiąca i pory roku, mogą to być również rysunki uczniów, jeżeli kalendarz dedykowany jest do szkół czy typowo graficzne elementy abstrakcyjne. W skrócie wszystko to co chcemy przedstawić.

Jak wyglądają kalendarze spiralowane?

Kalendarze ścienne spiralowane w różnych drukarniach występują w wielu formatach

Często są polecane, ponieważ jako artykuł biurowy są elementem długofalowej komunikacji z klientem. Reklama na każdej karcie, ciekawie przedstawiona, czytelne wkomponowane kalendarium to klucz do tego, by właśnie Twój produkt został wybrany do prezentacji na ścianie obdarowanych osób i firm.

Kalendarz w okresie przedświątecznym jest najlepszym prezentem biznesowym

Przy udziale świątecznych słodyczy będzie idealną kompozycją. Trzeba więc stosunkowo wcześnie zadbać o projekt, żeby zapełnić 12 stron odpowiednią prezentacją, a nawet inspiracją dla innych na kolejne lata.

Wracając do kalendarza jawajskiego i tuwijskiego, czy wiecie czym się charakteryzują? Temat warty uwagi, bo pewnie przez poznanie kalendarza możemy poznać kulturę innego narodu, w tym przypadku pochodzenia indyjskiego i chińskiego. Świat jest więc warty poznania, ciekawy i pełen przygód, a piękne widoki uchwycone na fotografii idealnie mogą posłużyć jako interesujące karty z kalendarza.

Mirek Wrona

Comments are closed.
http://awesome-design.pl - projektowanie stron i aplikacji mobilnych.