Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Czy kriolipoliza daje trwałe efekty?

Czy kriolipoliza daje trwałe efekty?

Jeśli chcesz trwale usunąć niechciane złogi tłuszczu ze swojego ciała, możesz zastanawiać się, czy kriolipoliza to odpowiedni zabieg modelujący sylwetkę dla ciebie.

Jest to niechirurgiczny zabieg modelowania sylwetki polegający na zamrażaniu lub schładzaniu komórek tłuszczowych, które następnie obumierają i są usuwane z organizmu. Zabieg jest bezpieczny i szybki bez długiego czasu rekonwalescencji, a efekty są trwałe. Polecany jest dla osób, które pomimo diety i ćwiczeń nie mogą pozbyć się uporczywych złogów tłuszczu na pewnych partiach ciała.

Czy kriolipoliza daje trwałe efekty?

Czego można oczekiwać po zabiegu kriolipolizy?

Kriolipoliza jest to bezpieczny i nieinwazyjny zabieg modelujący sylwetkę, który eliminuje niechciany tłuszcz. Zabieg wykorzystuje proces kriolipolizy do zamrażania komórek tłuszczowych. Kriolipoliza nie uszkadza tkanek ani skóry, ponieważ celowane są tylko komórki tłuszczowe. Pacjenci nie będą wymagali znieczulenia, a po zabiegu nie ma przestojów, można od razu wrócić do normalnych czynności. Pojedyncza sesja kriolipolizy trwa mniej niż godzinę, a pacjenci nie odczują bólu podczas zabiegu.

Po zakończeniu sesji terapeutycznej pacjenci mogą powrócić do normalnego trybu życia bez przestojów. Wyniki nie będą natychmiastowe, ale pacjenci zobaczą poprawę w ciągu tygodni i miesięcy po każdej sesji. Organizm sam usuwa zniszczone komórki tłuszczowe i wydala je w ciągu kilku tygodni, a efekty są naturalne i trwałe, o ile pacjent stosuje dietę i prowadzi aktywny tryb życia. Zabieg można wykonać na całym ciele, ale wiele osób decyduje się na skupienie się na udach, brzuchu, brodzie i ramionach.

Zabieg taki jak kriolipoliza nie powoduje trwałej utraty tkanki tłuszczowej z całego ciała. Większość komórek tłuszczowych jest eliminowana z leczonego obszaru ciała, więc pacjenci prawdopodobnie nie zaobserwują wzrostu tkanki tłuszczowej w leczonym obszarze. Inne części ciała mogą nadal przybierać na wadze, jeśli pacjenci nie będą dalej praktykować zdrowych nawyków. Pacjenci zazwyczaj nie potrzebują korekty ani leczenia podtrzymującego wyniki, jednak kriolipolizę warto zastosować w zalecanej serii zabiegów.

Mirek Wrona

Comments are closed.
http://awesome-design.pl - projektowanie stron i aplikacji mobilnych.