Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Jak zdobywać rynki zagraniczne?

Jak zdobywać rynki zagraniczne?

Coraz więcej polskich firm poszukuje nowych rynków zbytu dla swoich towarów, jeżeli posiadamy stronę internetową będziemy mogli kierować naszą ofertę także za granicę.

Przykładowo warto zwrócić uwagę iż bardzo dobrym kierunkiem zbytu naszych towarów mogą być Niemcy, które posiadają około 80 milionów mieszkańców. Dlatego też strona internetowa w języku niemieckim będzie bardzo dobrym pomysłem, dodatkowo warto zwrócić uwagę iż trafi ona także do Austriaków czy też mieszkańców w Holandii czy Belgii. Dzięki temu możemy oferować nasze towary w innych krajach, obecność w w Unii Europejskiej sprawia iż możemy bez problemu wysyłać towar, nie ma również problemu z fakturą czy też uznaniem gwarancji.

Jak zdobywać rynki zagraniczne?

Tłumaczenie strony www na potrzeby odbiorców zagranicznych

Z pewnością na popularność sprzedaży zagranicznej mają wpływ teraz niższe ceny przesyłek kurierskich, dlatego też wysyłka towaru do Niemiec nie sprawi żadnego problemu. Potrzebujemy zatem strony internetowej która będzie posiadała swoją wersję językową niemiecką, wówczas automatycznie kiedy zostanie zanotowane wejście z tego kraju, użytkownikowi zostanie zaprezentowana strona w języku niemieckim. Oczywiście możemy także prezentować ceny w euro, warto zwrócić uwagę na pewne zagadnienia techniczne, przykładowo przetłumaczenie skryptu naszej strony na język niemiecki.

Oczywiście w tym wypadku powinniśmy także pamiętać o różnego rodzaju regulacjach dotyczących zwrotów czy też rękojmi zagranicznych, Musimy także dokładnie przetłumaczyć regulamin strony, który będzie określał przykładowo zwroty. Dlatego też będziemy potrzebowali firmy która specjalizuje się w tego rodzaju tłumaczeniach, posiada wiedzę na temat prawa obowiązującego w krajach europejskich, Nie musimy oczywiście ograniczać się do Niemiec, możemy nasze towary oferować także we Francji, Włoszech czy też w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

W tym przypadku tłumaczenie strony www będzie odbywało się na kilka języków, strona automatycznie będzie dopasowała się do lokalizacji, użytkownik będzie mógł także sam wybrać język w którym będzie chciał przeglądać naszą stronę internetową. Z pewnością będzie to duża szansa dla polskich firm aby zaistnieć na rynku europejskim, aby zdobywać klientów.

Mirek Wrona

Comments are closed.
http://awesome-design.pl - projektowanie stron i aplikacji mobilnych.