Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Montaż taśmy led

Montaż taśmy led

Zainteresowanie taśmami led jest bardzo dużo ze względu na łatwość montażu. Wystarczy przyczepić sobie taką taśmę i można już z niej korzystać. Trzeba pamiętać o tym, że do działania całości bez względu na to czy mamy taśmę metrową czy dłuższą konieczny jest zasilacz. To specjalny zasilacz do diod led, który można kupić w sklepie, w którym kupujemy cały zestaw.

Wtedy jesteśmy bardzo dobrze przygotowani i można będzie osiągnąć najlepsze efekty. Właśnie na tym nam zależy żeby uzyskać efekt końcowy, który nam się podoba, bo wykonaliśmy pracę i teraz chcemy żeby to było trwałe. Trwałość oznacza odpowiednie zamontowanie zestawu. Taka taśma led nie jest przez nic chroniona, co oznacza ze byłoby dobrze zamontować ją tam gdzie nie ma kurzu. Wtedy będzie można być pewnym, że nawet po kilku latach diody będą równie ładnie świeciły. Jeszcze więcej uwagi trzeba poświecić wilgoci, ponieważ jeśli będzie wilgoć to diody bardzo szybko zrobią się żółte i niestety będą do wymiany. Do wyboru mamy różne zestawy, które mogą mieć sześćdziesiąt diod na metrze długości, ale można mieć mniej. Zestaw ma wtedy moc 4,8W czyli bardzo mało, ale jeśli jest to zbyt mało światła to zawsze można je łączyć i tworzyć dłuższe zestawy. Nie ma z tym żadnego problemu i każdy sobie będzie mógł z tym poradzić. Trzeba tylko sprawdzić, jaki najdłuższy zestaw można będzie w ten sposób stworzyć.


Oferta w sklepie

Można znaleźć w sklepie internetowym ofertę z taśmami led, które na pewno wykorzystamy do ozdoby. Nie ma znaczenia gdzie chcemy je zamontować to coś znajdziemy dla siebie. Wybierając ofertę skupmy się na tym żebyśmy mogli być bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Trzeba będzie się jeszcze skupić na tym, jaki kolor ma mieć taśma led, która nas zainteresowała? Mogą to być kolorowe diody, ale najczęściej wybiera się barwę białą. Wtedy do wyboru mamy kolor neutralny, biały albo ciepły. To wszystko trzeba będzie sprawdzać i wtedy podejmiemy decyzje o tym, jakie światło jest w stanie spełnić nasze wymagania i właśnie taką taśmę wybierzemy.

Mirek Wrona

Comments are closed.
https://awesome-design.pl - projektowanie stron i aplikacji mobilnych.