Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Prezenty wspomagające motorykę i chodzenie

Prezenty wspomagające motorykę i chodzenie

Jeśli zostałeś zaproszony na pierwsze przyjęcie urodzinowe dziecka lub twój maluch kończy rok, potrzebujesz odpowiedniego prezentu na pierwsze urodziny jubilata.

Wybierając prezenty dla dzieci w pierwszym roku życia, chcesz znaleźć upominki, które wzbudzą ich zainteresowanie i zachęcą do zdobycia nowych umiejętności. Niezależnie od tego, czy wybierzesz zabawkę, prezent edukacyjny czy pamiątkę, znajdziesz odpowiednie przedmioty zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online. Spersonalizowana tabela pomiaru i oznaczania wzrostu stanowi idealną ozdobę pokoju dziecięcego. Nie potrzeba więcej nanosić śladów na ścianie, aby zarejestrować wzrost i rozwój malucha. Taka drewniana lub plastikowa pamiątka przetrwa wiele lat, a trwały nadruk może być na przykład imieniem dziecka i jego datą urodzin. Zabawki na biegunach wzmacniają mięśnie pleców i ramiona podczas ruchu. Ta aktywność jest również pomocna w poprawie równowagi. Wchodzenie i schodzenie z konia na biegunach wzmacnia również mięśnie ramion i nóg. Prezenty wspomagające motorykę i chodzenie

Takie zabawki mogą pomóc dzieciom poprawić ich mobilność, zainspirować do samodzielnej i grupowej zabawy oraz zyskać pewność siebie dzięki komunikacji społecznej z innymi dziećmi czy rodzeństwem.

Można również wybrać na prezent huśtawkę, którą można zawiesić na suficie czy w drzwiach, a zapewni ona godziny wspaniałej zabawy w domu, gdy pogoda nie sprzyja spacerom. Zabawki do popychania pozwalają dzieciom, które dopiero uczą się chodzić, na budowanie pewności siebie i uczenie się równowagi ciała. Buciki z miękkimi podeszwami i wykonane z wytrzymałej, prawdziwej skóry, wspierają prawidłowy rozwój stopy u dzieci zaczynających chodzić i pozostają na stopach malucha. Buciki i skarpetki to idealny prezent dla dziecka, które zaczyna chodzić. Dawanie dziecku zabawek, które tworzą muzykę, pomaga mu dostroić się do różnych rytmicznych wzorów i dźwięków w młodym wieku. Mali chłopcy z pewnością ucieszą się z samochodzików, mogą być one miękkie i wydające dźwięki, lub drewniane. Dodatkowo możemy je skompletować z torem wyścigowym, garażem, zjeżdżalnią czy parkingiem.

Mirek Wrona

Comments are closed.
https://awesome-design.pl - projektowanie stron i aplikacji mobilnych.