Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Stylowe płytki łazienkowe i kuchenne

Stylowe płytki łazienkowe i kuchenne

Obecny kiedy wykańczamy łazienkę czy kuchnię, możemy wybierać płytki nie tylko proste, o jednolitym kolorze czy też jednolitej fakturze, bardzo dobrym pomysłem mogą być płytki imitujące drewno czy też naturalny kamień.

Obecnie mamy duży wybór płytek, które wyglądają na płytki kamienne, granitowe, marmurowe, w tym wypadku kolorystyka jest bardzo bogata, zatem każdy będzie mógł wybrać płytkę dokładnie do własnego pomysłu, stylu. Oczywiście jest to dobry pomysł w przypadku większej łazienki, gdzie możemy dobrze zaprezentować duże kwadratowe płytki podłogowe, podobnie możemy stosować także płytki naścienne w tym samym stylu. Mogą być to trochę grubsze płytki od standardowych, które naprawdę wyglądają elegancko i stylowo. Z pewnością nasza łazienka zyska nowy wygląd, jeżeli zastosujemy jasne płytki, wówczas będzie ona wydawała się nieco większa, doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie mamy nieco mniej światła, mniejsze okienko w naszej łazience. Naturalnie tego rodzaju płytki doskonale nadają się również do zabudowy wanny, dzięki temu możemy wykonać elegancką zabudowę, możemy oczywiście zabudowywać wanny proste jak i półokrągłe. Obecnie można zastosować tego rodzaju płytki, które będą dobrze się sprawdzały także na zaokrąglonych powierzchniach, możemy odpowiednio je docinać i ułożyć.

Stylowe płytki łazienkowe i kuchenne

Oczywiście coraz częściej spotykamy w naszych łazienkach wanny stojące, w tym wypadku musimy pamiętać, iż wanna powinna stać na dość wytrzymałych płytkach, dlatego też zwracamy uwagę na ich twardość, ścieralność, a także wiele innych parametrów.

W tym przypadku bardzo dobrze sprawdzi się gres, jest to materiał mało nasiąkalny, który jest bardzo wytrzymały, w przypadku łazienki z wanną stojącą będzie to najlepszy wybór. Oczywiście liczy się także faktura naszych płytek, możemy wybrać płytki kremowe, które posiadają także różnego rodzaju wzory charakterystyczne dla granitu, mogą być to różnego rodzaju zarysowania koloru czerwonego czy też zielonego, które będą całościowo tworzyły bardzo ciekawy wzór. Bardzo dobrym przykładem są tutaj płytki opoczno cosima. Płytki z Opoczna charakteryzują się dużą wytrzymałością, są chętnie wybierane przez klientów ze względu na renomę firmy. Z pewnością są to płytki, które będą nam służyły przez wiele lat.

Mirek Wrona

Comments are closed.
http://awesome-design.pl - projektowanie stron i aplikacji mobilnych.