Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Uzyskaj odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące iPada

Uzyskaj odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące iPada

Komputery stają się coraz lepsze pod względem sposobu funkcjonowania w dzisiejszych czasach.

Nic dziwnego, że ludzie teraz polegają na nich w swoim codziennym życiu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak iPad może ułatwić Ci życie, czytaj dalej, aby poznać wszystkie możliwości.Niektóre nowsze iPady mają przycisk wyciszania zamiast przycisku orientacji blokady. Jeśli wolisz funkcję orientacji blokady, powinieneś przejść do ustawień i dotknąć sekcji ogólnej. Będziesz mógł wybrać, którą funkcję chcesz powiązać z tym przyciskiem. Zapisz zmiany, gdy skończysz.Możesz wybrać, aby zobaczyć więcej wierszy tekstu podglądu w wiadomości e-mail. Przejdź do Ustawienia, Poczta i znajdź Podgląd. Dostosuj to, aby pokazać 5 linii. To da ci większy zasięg widzenia podczas skimmingu.Możesz wyświetlić ekran iPada na telewizorze HD. Wszystko, czego potrzebujesz, to przejściówka Apple na cyfrowe AV lub przejściówka Apple VGA, w zależności od rodzaju posiadanego telewizora. Ten pierwszy produkt można podłączyć do portu HDMI, podczas gdy drugi wymaga portu VGA.Zanim zaczniesz korzystać z urządzenia, zaopatrz się w ochraniacz ekranu na iPada. Chociaż ekrany iPadów są bardzo wysokiej jakości, nadal można je stosunkowo łatwo uszkodzić, jeśli nie są chronione. Najmniejsze ziarnko brudu pocierane palcem po ekranie może spowodować duże zarysowanie.Jeśli wskazówki zakręt po zakręcie na iPadzie są zbyt ciche lub głośne, zmień je w ustawieniach. Uzyskaj odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące iPada

Niektórzy ludzie mogą potrzebować trochę dodatkowej głośności dla tych kierunków, podczas gdy inni lubią je bardziej miękkie.

Niezależnie od potrzeb możesz wprowadzać zmiany bezpośrednio w ustawieniach iPada. Możesz nawet wyłączyć głos, jeśli tego nie chcesz.Jedną z fajnych funkcji iPada jest Photo Booth. Możesz czerpać więcej przyjemności z tej funkcji, jeśli użyjesz jej na znajomych i rodzinie. Dotknięcie ikony „obrotowego aparatu” umożliwi korzystanie z aparatu z tyłu i robienie zdjęć za pomocą przycisku migawki.Czy chcesz zobaczyć wszystkie uruchomione aplikacje na swoim iPadzie? Następnie kliknij dwukrotnie przycisk Strona główna, a każda aplikacja zostanie wyświetlona u dołu ekranu. Jeśli chcesz uruchomić jedną z uruchomionych aplikacji, po prostu ją dotknij. Po prostu przesuń ekran w dół, aby wyeliminować pasek.Używając iPada jako aparatu, możesz łatwo zmienić ostrość i światłomierz jednym dotknięciem. Wystarczy dotknąć obiektu zdjęcia, a iPad automatycznie dostosuje się, aby wyostrzyć obiekt. Dostosowuje to również światłomierz do obszaru wokół obiektu, zapewniając doskonałe zdjęcie.Bateria będzie działać dłużej, jeśli zmniejszysz jasność ekranu. To ma sens, że podróżujesz i czekasz na krytyczną wiadomość. Aby zmniejszyć jasność ekranu, spróbuj dwukrotnie dotknąć ikony ekranu głównego i poszukać ikony słońca.Czy chcesz, aby Twoje e-maile przestały mówić na końcu, że zostały wysłane z iPada? W rzeczywistości jest to podpis e-mail i możesz go zmienić na cokolwiek chcesz. Przejdź do sekcji Poczta w Ustawieniach. Następnie wybierz Kalendarze w Kontaktach i użyj ustawienia Podpis.Jak widać, jest wiele rzeczy do przemyślenia, jeśli chodzi o korzystanie z iPadów. Jednak po przeczytaniu tego artykułu powinieneś być przygotowany do obsługi podstawowych rzeczy związanych z iPadami. Teraz, gdy masz już pewne pojęcie, czego się spodziewać, nadszedł czas, aby go zdobyć i zastosować go w codziennym życiu.

Mirek Wrona

Comments are closed.
https://awesome-design.pl - projektowanie stron i aplikacji mobilnych.