Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Zachowanie opalenizny z wakacji

Zachowanie opalenizny z wakacji

Tyle trudu wkładamy w to żeby się opalić na wakacjach, leżymy na plaży, szukamy odpowiedniego miejsca żeby było cały czas ciepło i nagle okazuje się, że szybko opalenizna znika i nie wyglądamy tak jak wcześniej. Co w takiej sytuacji zrobić?

Czy jest metoda, która pozwala na zachowaniem opalenizny na trochę dłużej? Chcemy przecież ładnie wyglądać, dlatego jeśli tylko jest na to sposób to my chętnie się z nim zapoznamy. Niektóre osoby nie zwiedzają ciekawych miejsc tylko zbierają jak najwięcej słońca na siebie. Mogą na plaży leżeć całymi dniami i chciałby żeby ta opalenizna została z nimi na dłużej. Wtedy na pewno będą o wiele bardziej zadowolone i taki jest ich cel.


Co zrobić żeby opalenizna została?

Musimy zrezygnować z długich kąpieli w wannie czy nie chodzić zbyt często do sauny. Wtedy szanse na dłuższe zachowanie opalenizny są większe i trzeba tego spróbować. Jeśli mamy jacuzzi albo chodzimy na basen to im będziemy to robić rzadziej tym dłużej utrzyma się super efekt. Jeśli nie będziemy na to zwracać uwagi to nasza skóra zacznie się złuszczać i niestety, ale w pewnym momencie z opalenizny już nic nie zostanie. Nie stasujemy kremów, maseczek, które mają wybierać, bo sami sobie szkodzimy, a nie taki jest nasz cel. Jakiekolwiek soki czy kwas wypłukują melaninę, dlatego z tego też rezygnujemy. Wcale nie będzie łatwo tak postępować, bo to oznacza zmianę naszych przyzwyczajeń, a nie każdy będzie chciał tak robić. Opaleniznę można zachować, jeśli skóra będzie nawilżana i nie będzie się przesuszała. Można również codziennie pić sok z marchewki, który ma beta-karton i na pewno nasza opalenizna utrzyma się na dużo dłużej. Sposobów na zachowanie opalenizny jest znacznie więcej i można je znaleźć na stronie https://gabineturody.com.pl/jak-utrzymac-opalenizne-z-wakacji/, na którą warto będzie już teraz zajrzeć. Mamy tutaj wszystko dokładnie opisane i wiemy, czego unikać, a co może nam się przydać. część z tych porad na pewno warto będzie wykorzystać i je dokładniej przetestować na sobie.

Mirek Wrona

Comments are closed.
https://awesome-design.pl - projektowanie stron i aplikacji mobilnych.