Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Bransoletka z własnym grawerem

Bransoletka z własnym grawerem

Bransoletka może być jeszcze bardziej oryginalna, jeśli znajdzie się na niej grawer, który wykona nam firma, u której biżuterię będziemy zamawiać.

Taka bransoletka pasuje i paniom i panom, dlatego warto się zastanowić nad jej kupnem. Do wyboru mamy różne kształty zawieszki, dlatego trzeba sprawdzić ofertę i coś dla siebie dopasować. Blaszka, z której wykonana jest zawieszka do szlachetna stal nierdzewna, dlatego bez problemów wytrzyma nam bardzo długi czas. Można wybierać różne kolory takich blaszek, dlatego jeśli zapoznamy się z ofertą to będziemy wiedzieć, co nam odpowiada, a co nie. Sznurek wykonany jest z bardzo trwałych materiałów, dlatego całość trzyma się bardzo dobrze i jest przy tym bardzo estetyczna, co przecież ma tutaj bardzo duże znaczenie. Nie ma żadnego problemu żeby dopasować szerokość sznurka do każdego rodzaju nadgarstka. Wybierając jeden z takich modeli na pewno będziemy bardzo zadowoleni, bo wygląda to bardzo oryginalnie. Cena jest bardzo, ale to bardzo atrakcyjna, dlatego taka bransoletka już teraz powinna być w naszym posiadaniu.

Wykonanie grawera

Oryginalności tej bransoletce nadaje możliwość wykonania grawera według własnego wzoru. Oczywiście powierzchnia blaszki nie jest duża po ma 2×2 cm, ale to wystarcza żeby zmieścić tam coś romantycznego dla kogoś nam bliskiego. Grawer wykonywany jest tutaj mechanicznie, co daje nam gwarancje, że całość będzie wyglądała bardzo dobrze, ale i będzie trwała. Nie ma obawy o ścieranie się napisu, który został wykonany. Zainteresowanie takimi bransoletkami jest bardzo dużo zwłaszcza wśród młodych osób. Jeśli ktoś chciałby dla siebie albo dla kogoś sobie bliskiego zamówić taką bransoletkę to oferta jest przygotowana na stronie https://www.topartbizuteria.pl/bransoletki-z-grawerem. Do wyboru mamy różne kolory sznurków jak i różne kształty blaszek, dlatego trzeba się z całą ofertą zapoznać, a wtedy przekonamy się, że wybierzemy z niej dokładnie to wszystko, co jest nam potrzebne. Wtedy w stu procentach będziemy z zakupów zadowoleni.

Mirek Wrona

Comments are closed.