Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Jak wybrać suknię ślubną dla swojego typu ciała

Jak wybrać suknię ślubną dla swojego typu ciała

Przy tak wielu stylach dostępnych w sprzedaży, wybór sukni ślubnej może być naprawdę przytłaczający dla przyszłej panny młodej.

Na szczęście wybór stylu, który pasuje do Twojej figury, może pomóc zawęzić wybór i pozwoli wybrać coś, co będzie wyglądać na Tobie niesamowicie. Istnieje wiele stylów sukien ślubnych dla twojego typu ciała, bez względu na to, czy masz pełną sylwetkę, jesteś szczupła, z dużym biustem, z płaską piersią, niska lub wysoka. Wypróbuj sukienki w stylach, które bardziej pasują do twojego kształtu ciała i poszukaj dodatkowych detali, aby uzyskać jak najbardziej atrakcyjny wygląd w tym wyjątkowym dla Ciebie dniu. Wybierz sukienkę, która podkreśla twoją sylwetkę, jeśli chcesz je pochwalić. Sukienka, która przylega do biustu, talii, bioder i ud, podkreśli je. Jeśli masz figurę z klepsydry i chcesz sukienkę, która sprawi, że będziesz wyglądać seksownie, więc obcisłe fasony mogą to być dla Ciebie świetną opcją. Wybierz wysoką, dopasowaną talię i długą, luźną spódnicę, aby ukryć pełną talię. Jeśli twoja sylwetka ma kształt jabłka lub chcesz po prostu spłaszczyć brzuch, poszukaj sukienek, które zwężają się w najwęższej części talii, a następnie rozszerzają się na resztę brzucha, bioder i ud. Unikaj czegokolwiek z zakładkami w talii, ponieważ może to sprawić, że twój brzuch będzie wydawał się większy niż w rzeczywistości. Wybierz spódnicę w kształcie litery A, aby ukryć szersze biodra i uda.

Jeśli nie masz pewności, co może być najlepsze dla twojego ciała, wypróbuj kilka sukienek ślubnych o linii A.

Sukienki w takim kształcie to uniwersalna moda ślubna i są świetną propozycją dla każdej figury. Jest to również doskonała opcja, jeśli masz kształt gruszki, co oznacza, że większość swojej wagi zebrała się w biodrach i udach. Poszukaj sukienki z ukośnymi zakładkami, jeśli masz kształt gruszki. Ten styl to kolejna świetna opcja, aby odwrócić uwagę od pełniejszych bioder i ud. Poszukaj sukienek z wbudowanymi detalami, takimi jak szarfy lub drapowana tkanina po jednej stronie spódnicy. Ten styl może ci się spodobać, jeśli chcesz sukienkę podobną do greckiej bogini. Drapowanie zapewnia ten efekt.

Mirek Wrona

Comments are closed.
http://awesome-design.pl - projektowanie stron i aplikacji mobilnych.