Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Kasety aluminiowe do szaf przemysłowych

Kasety aluminiowe do szaf przemysłowych

W firmach, które wykorzystują wiele urządzeń elektrycznych, elektronikę, często stosuje się obudowy kasetowe, specjalne półki, w których możemy umieścić różnego rodzaju urządzenia elektroniczne.

Mogą być dostosowane do standardu euro-kart o różnej długości oraz szerokości, można także wykorzystać obudowy kasetowe dedykowane dla szaf przemysłowych czy też do montażu ściennego.

Kasety aluminiowe do szaf przemysłowych

Dedykowane ramy kasetowe

Często konstrukcja opiera się na ramie złożonej z bloków oraz profili aluminiowych. Można także wykorzystać prowadnice, które będą ułatwiały wymianę, serwisowanie. Mogą być dostosowane do różnych wielkości, możemy wybrać wysokość, głębokość oraz szerokość danej kasety. Będą one posiadały płyty czołowe z uchwytami, oraz miejscami na zamontowanie prowadnicy. Firmy, które dostarczają ramy kasetowe, mogą przygotować rozwiązania o różnej wielkości, które będą dostosowane do rozmiarów szafy czy też konkretnego urządzenia. Zastosowane mogą być także systemy wentylujące, kaseta może posiadać różnego rodzaju otwory, gdzie możemy umieścić wtyczki czy też otwory, przez które będzie przebiegało okablowanie.

Dostępne są także podziały uzupełniające, wykonane z aluminium, które pozwalają na łatwiejszy montaż mniejszych urządzeń czy też kaset. Stosowane są osłony z otworami umożliwiającymi wentylację, lub też układy zamknięte, które przeciwdziałają dostawaniu się zanieczyszczeń. Oferowane są także dedykowane uchwyty kątowe, które pozwalają na łatwy montaż w szafie, na stojakach, z różnego rodzaju otworami, które mogą być dostosowane do potrzeb klienta. Kasety aluminiowe bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku urządzeń elektrycznych, jak również elektroniki. Często wykorzystywane są w serwerowniach, mogą być to także kasety do urządzeń obsługujących sieci światłowodowe, obudowy na akumulator. Często wykorzystuje się je w przypadku automatyki przemysłowej, robotyki.

Klienci mogą zamówić różnego typu kasety na stronie armel.pl, producent oferuje obudowy, kasety aluminiowe wykonane w technice laserowej, która pozwala na uzyskanie bardzo dokładnych rozmiarów. Dostępna jest stal konstrukcyjna, stal nierdzewna czy też aluminium. Wykonane mogą być wszystkie niezbędne otwory.

Mirek Wrona

Comments are closed.
http://awesome-design.pl - projektowanie stron i aplikacji mobilnych.