Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Lakiery hybrydowe mają wiele zalet

Lakiery hybrydowe mają wiele zalet

Lakier hybrydowy łączy w sobie zalety produktów żelowych i tradycyjnego lakieru do paznokci, dlatego jest ostatnio tak popularny.

Ponieważ wydaje się, że reprezentuje to, co najlepsze z obu rozwiązań, być może zastanawiasz się nad wykonaniem manicure hybrydowego w salonie kosmetycznym lub samodzielnie w domu. Zanim jednak kupisz lakiery hybrydowe i inne potrzebne akcesoria, warto najpierw poznać zalety i wady tego rodzaju lakieru do paznokci.

Lakiery hybrydowe mają wiele zalet

Akcesoria do paznokci zakupisz w sklepie z lakierami hybrydowymi online

Jeśli chodzi o różne rodzaje manicure, lakiery hybrydowe wydają się rozsądną opcją z punktu widzenia trwałości, oszczędności czasu i zapobieganiu uszkodzeń płytki paznokci. Oczywiście lakier hybrydowy nie jest idealny i bardziej szkodzi paznokciom niż tradycyjny lakier lub odżywki do paznokci, ale nie spowoduje tak dużych uszkodzeń, jak manicure żelowy lub akrylowy. Jeśli więc zależy ci na trwalszym i mocniejszym lakierze, niż tradycyjne, to hybryda jest odpowiednim rozwiązaniem dla ciebie.

Istnieje wiele marek producentów oferujących różne kolory lakierów hybrydowych, które można znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, ale tego typu lakier do paznokci nie jest dla każdego. Niestety są osoby, które są uczulone na lakier hybrydowy i nie będą mogły go stosować. Warto też mieć świadomość, że aby móc używać lakieru hybrydowego, trzeba mieć zdrowe paznokcie. Przy odpowiednio wykonanym manicure hybrydowym można się spodziewać, że wytrzyma on około miesiąca przed ponownym nałożeniem. Dzieje się tak głównie dlatego, że rosną twoje naturalne paznokcie, sam lakier z pewnością nadal wygląda doskonale, ale widoczny odrost paznokcia nie jest zbyt estetyczny. Wysokiej jakości tradycyjny lakier do paznokci należy nakładać przynajmniej raz w tygodniu, natomiast hybryda jest znacznie trwalsza.

Sklep z lakierami hybrydowymi online oferuje szeroki wybór lakierów i akcesoriów do paznokci. Jeśli zdecydujesz się na zakup lakierów hybrydowych, możesz wybierać praktycznie nieskończone możliwości kolorystyczne. Jest też mnóstwo akcesoriów i technik, dzięki którym stworzysz wszelkiego rodzaju efekty i dekoracje, takie jak ombre, brokat, lustro, chrom, cekiny, folie, a także niezliczone wzory i faktury na paznokciach.

Mirek Wrona

Comments are closed.
http://awesome-design.pl - projektowanie stron i aplikacji mobilnych.