Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Pierwszy wózek dla dziecka, czyli jak kupować z głową?

Pierwszy wózek dla dziecka, czyli jak kupować z głową?

Wiele osób uważa, że sklep dla dzieci Warszawa to najlepsze miejsce, w którym można kupić wózki dziecięce. W teorii – wszystko się zgadza. Znajdziesz tam wiele ciekawych modeli, niektóre w atrakcyjnych cenach. Jest jednak jeden problem – gdy kupujemy stacjonarnie, często wpadamy w pewnego rodzaju „gorączkę” i… decydujemy się na to co ładne, a niekoniecznie praktyczne.

Czy można dokonać dobrego zakupu w sklepie stacjonarnym?

Sklep dziecięcy Warszawa to miejsce, w którym można kupić dobrej jakości wózek dla dziecka – oczywiście! Warto jednak przed zakupami, nieco zaznajomić się z tematem i poszperać, choćby w sieci. W ten sposób, nie będziesz zwracać dużej uwagi na kolory i wzory wózków, a na ich aspekt praktyczny, co jest bardzo ważne w codziennym życiu.

Możesz też zdecydować się na zakupy online. Wózki spacerowe Warszawa dostępne są, m.in. w sklepie wozki-foteliki.pl. Znajdziesz tam produkty od producentów z całego świata i naprawdę pokaźny asortyment. Jest z czego wybierać! Możesz również obejrzeć wózki jedynie w określonym przedziale cenowym lub od konkretnego producenta, co znacznie ułatwi wybór.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Pasy bezpieczeństwa to jeden z najważniejszych elementów każdego wózka. Powinny być w każdej spacerówce oraz wózkach typu 2w1 oraz 3w1 (również w nosidle, które pełni przecież rolę fotelika samochodowego!). Ich zadaniem jest przytrzymywanie dziecka w bezpiecznej pozycji tak, aby nie wypadło z wózka i nie wychylało się zbytnio z niego. W sytuacji, gdy jeden z elementów pełni również rolę fotelika samochodowego, takie pasy mogą uratować życie Twojego dziecka. Jak więc widzisz, to temat, którego nie wolno zaniedbywać.

Komfort… rodzica

Oczywiście zarówno gondola, jak i siedzisko wózka, powinno być wygodne i wyprofilowane do potrzeb malucha. Bardzo ważną kwestią jest jednak również wygoda rodziców. Wózek powinien prowadzić się lekko i komfortowo. W tym pomoże Ci wysuwany uchwyt, który możesz dopasować do swojego wzrostu, a także zwrotne koła, dostosowane do nawierzchni. Ważne jest także to, aby wózek był lekki i łatwo się składał. Najlepiej jednym lub dwoma przyciskami. To ułatwi nie tylko przenoszenie go i chowanie w bagażniku, ale również przechowywanie w warunkach domowych.

Design

Jest wiele wzorów i kolorów, w których dostępne są wózki spacerowe. Warszawa to najlepszy przykład na to, że każdy może znaleźć swój wymarzony model. W stolicy na ulicach widuje się wózki retro, które mijają te futurystyczne, a między nimi przemykają te tradycyjne, z nutą nowoczesności. Wózek powinien podobać się wizualnie rodzicom i pasować do ich stylu. Wybierz więc ten, który będzie pasował Twojemu poczuciu estetyki. Polecamy szczególnie markę Baby Bjorn. Do zestawu dobierz też przydatne akcesoria, które mogą znacznie ułatwić Ci codzienne podróże z Twoją pociechą. Są to, m.in. torby, które można zamontować na kierownicy, mufki, uchwyty na kubki, moskitiery czy osłony przeciwsłoneczne.

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem childsplay.pl

Mirek Wrona

Comments are closed.
https://awesome-design.pl - projektowanie stron i aplikacji mobilnych.