Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Szampon do różnych rodzajów włosów

Szampon do różnych rodzajów włosów

Kiedy chcemy wybrać szampon do włosów trzeba zwrócić uwagę na rodzaj naszych włosów, ważne jest dobranie odpowiedniego typu szamponu.

Włosy po koloryzacji wymagają nie tylko dodatkowej pielęgnacji, ale także osłony, która otula nowe pigmenty i zachowuje ich blask. Dlatego szampony do włosów farbowanych zawierają między innymi przeciwutleniacze, które chronią włosy przed promieniowaniem UV, aby maksymalnie opóźnić blaknięcie koloru. Można używać także do pielęgnacji włosów sprayu z filtrem przeciwsłonecznym. Można skorzystać z szamponów które zwiększają objętość. Cienkie włosy bez objętości nie będą już problemem. Można zakupić szampony z efektem objętościowym. Podobnie jak inne szampony zawierają głównie wodę, składniki odżywcze, perfumy i środki powierzchniowo czynne. Jednak w przypadku tego ostatniego składnika właściwości objętościowe są wzmocnione. Szampon do różnych rodzajów włosów

Ten rodzaj szamponu nie tylko oczyszcza, ale także oddziela włosy od siebie, dzięki czemu włosy wyglądają na pełniejsze.

Czasem potrzebny może być także szampon do włosów przetłuszczających się, kiedy nasze włosy wyglądają na splątane zaledwie kilka godzin po umyciu, jest to objaw że mogą się przetłuszczać. Często jest to wynikiem nadmiernego wydzielania tłuszczu, szampony do włosów przetłuszczających się usuwają nadmiar sebum i zawierają większe stężenie detergentów, ale nie zawierają substancji zastępujących lipidy, takich jak oleje czy silikony. Zamiast tego łagodzą skórę i regulują wydzielanie sebum. Małą ilość szamponu nakładamy na dłonie, i nakładamy na skórę aby pozwól mu działać przez kilka minut, aby wszystkie substancje mogły działać. Istnieją również szampony odtruwające włosy, głęboko oczyszczające uwolnią włosy od wszelkich zabrudzeń i cząstek, które obciążają włosy. Czy będzie brud, resztki produktów do pielęgnacji włosów lub produktów do stylizacji, wszystko zostanie usunięte. Szampony głęboko oczyszczające nie zawierają składników niebezpiecznych i naturalnie oczyszczają włosy, na przykład za pomocą wyciągu z mentolu, mięty, cytryny, imbiru czy kolagenu morskiego. Warto stosować także środki takie jak Planeta Organica czarna maska marokańska przeciw wypadaniu włosów. Środek wzmacnia cebulki włosów, dzięki czemu włosy rzadziej wypadają i są mocniejsze na całej długości.

Mirek Wrona

Comments are closed.
http://awesome-design.pl - projektowanie stron i aplikacji mobilnych.