Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Koszty utrzymania terminala płatniczego

Koszty utrzymania terminala płatniczego

Jeśli wybierzemy terminal płatniczy to wiele na tym zyskamy. na pewno trzeba będzie wcześniej wybrać sobie taką firmę, która ma terminale i która jednocześnie nie ma zbyt wysokich kosztów utrzymania.

Im więcej osób będzie korzystało w naszej sklepie czy firmie tym więcej za to zapłacimy, co oznacza, że im prowizja będzie niższa tym lepiej. Wybierając sobie odpowiedni terminal na pewno szybko przekonamy się, że te koszty, które mamy to nic w porównaniu z zyskami, jakie uda nam się osiągnąć. Można również te kojarzy przerzucić na klientów i właściwie wszyscy tak robią, dlatego akurat tym nie musimy się przejmować. Jak to w ogóle wygląda z tymi kosztami? Nie jest wcale tak źle jak było dawniej. Jeśli nie jesteśmy już w programie Polski bezgotówkowej to trzeba będzie płacić prowizje od transakcji, która wynosi od 0,69% do 0,79%. Jak to wygląda? Jeśli ktoś wyda u nas sto złotych to my zapłacimy za to niecałą złotówkę. To naprawdę nie jest dużo, dlatego warto się nad tym zastanowić. O wiele więcej klientów będzie nas odwiedzało, bo wiedzą, że u nas można płacić kartą. Dzisiaj małe sklepy mają możliwość płacenia kartą, dlatego im szybciej weźmiemy taki terminal tym lepiej będzie dla nas i warto o tym pamiętać.


Niskie koszty, a wysokie zyski

Wszyscy mogą potwierdzić, że posiadanie karty daje bardzo duże zyski. wielu klientów w ogóle nie płaci gotówką i co wtedy? Wtedy takie osoby tracimy. Mając terminal można zmniejszyć kolejki w swoim sklepie. Jeśli ktoś przychodzi i płaci za zakupy kartą to w kilka sekund transakcja jest zakończona, a jeśli ma gotówkę to teraz zanim znajdzie pieniądze i zanim my mu wydamy to się trochę przy tym schodzi. Na pewno mając terminal płatniczy prowizja zyskamy na tym bardzo dobrze. Nie będziemy chcieli takiego terminala zamieniać na żaden inny. Tak to właśnie wygląda, dlatego trzeba jak najszybciej wybrać się do firmy, która takie terminale nam zaoferuje i wtedy dokładnie zapytamy się o wszystkie koszty, jakie są z tym związane.

Mirek Wrona

Comments are closed.
https://awesome-design.pl - projektowanie stron i aplikacji mobilnych.