Witaj w Awesome Design

Zapoznaj się z naszymi propozycjami dotyczącymi projektowania stron, czy tez aplikacji mobilnych. Zachęcamy do kontaktu poprzez email lub telefon.

Jak pozbyć się cellulitu na udach?

Jak pozbyć się cellulitu na udach?

Cellulit dotyka zdecydowaną większość kobiet. Szacuje się, że 9 na 10 kobiet ma skórkę pomarańczową na udach, brzuchu lub pośladkach. Leczenie cellulitu jest pracochłonne i czasami niemożliwe bez ukierunkowanej interwencji.

W przeciwieństwie do tego, co myśli większość ludzi, cellulit niekoniecznie wiąże się z problemem wagi, ale z predyspozycjami genetycznymi, dysfunkcjami przepływu krwi i układu limfatycznego, złą higieną życia, stresem, a przede wszystkim ze zmianami cyklicznymi kobiecych hormonów. Cellulit jest w rzeczywistości zaburzeniem przepływu krwi w podskórnej tkance. Aspekt cellulitu pochodzi z nagromadzenia tłuszczu w adipocytach, komórkach tłuszczowych tkanki podskórnej i zatrzymywania wody w otaczających tkankach. Zmniejsza się przepływ krwi i limfy, co zapobiega pełnej eliminacji toksyn w tych obszarach. Efektem jest cellulit, który pojawia się na powierzchni skóry. Zjawisko to zaczyna się w okresie dojrzewania i nie jest łatwe do leczenia konwencjonalnymi metodami estetycznymi. Co więcej, ćwiczenia i dieta zwykle nie wystarczają, aby skutecznie leczyć cellulit. Obecnie w gabinetach medycyny estetycznej możemy znaleźć wiele nieinwazyjnych metod redukcji cellulitu i modelowania sylwetki. Nowoczesna technologia stosowana do leczenia cellulitu skutecznie wykorzystuje lipolizę.

Pierwsze efekty można zauważyć szybko, jest to zmniejszenie obwodu talii oraz poprawa jędrności skóry. Endermologia to technika drenażu limfatycznego, która wykorzystuje mechaniczny masaż skóry i tkanek podskórnych takich jak redukcja cellulitu warszawa. W przeciwieństwie do lipolizy, jest to metoda, którą można zastosować na całym ciele, aby wyrzeźbić sylwetkę i aktywować przepływ krwi. Masaż aktywuje naturalne procesy drenażu tkanek tłuszczowych i skóry. Stymuluje również komórki produkujące kolagen i elastynę. Pozwala to odmłodzić i ujędrnić skórę, jednocześnie pozbywając się tkanek tłuszczowych, sylwetka jest wyrzeźbiona, pobudzona krew i przepływ limfatyczny, zmniejszony cellulit, a skóra staje się jędrniejsza.

Mirek Wrona

Comments are closed.